13 Kasım 2010 Cumartesi

Teoman dinleyen kızdan sevgili olmayacağı gerçeği

Gerçeğin ta kendisi.

Bugüne kadar Teoman dinleyen kadınlardan uzak durdum. Çünkü düşünsenize ey dostlar, Teoman dinleyen bir kadın ne kadar mantıklı ve makul düşünebilirdi ki?

Teoman ilke ve inkılaplarını bile sürdürmeye götü yemeyecek bir avuç insandır Teoman dinleyen kız kitlesi. Ne öyle içkinin bokunu çıkarıp sabaha karşı bardan çıkarken görülebilir, ne de arkasından, eteğinden, ceketinden çekiştiren birine dönüp sümsüğü koyabilecek cesarettedir. En fazla dönüp "eay neaapiyosuuaaan!!!" diyiverirler

Bu genç kızlarımız içki içiyor diye "annem çok üzülüyor" diyemez. Ve fakat içki içtiği duyulursa babasından okkalı tokadı ağzının orta yerine yer.

Evet, yanlış tahmin etmediniz. En fazla 12-19 yaş arası kızlardır bunlar. Teoman'ın şarkılarındaki o seksist sözleri hasbelkader anlayabilecekleri bir kapasiteleri vardır. Hayranı oldukları adam yatakta çatır çatır yaptıklarını umuma açık ortamlarda çalan şarkılarında anlatabilirken bu gerizekalı kızlar seks yapmaktan utanır, hatta korkarlar.

İstisnaları tenzih ederim. Ama rica ederim kimse kendine "ben istisnayım zaten" demesin.

İş bu tarz kızlar, adeta içinizdeki ilişki ateşinin üzerine olanca tazyiğiyle işeyerek söndürecek olan kızlardır. Aklı başında insan zaten bu kızlardan uzak durur da, duramayıp bu saçma türün pençesine düşen erkekler çok şanssızdır nazarımda. Akılları başlarına gelip ayrılmak istediklerinde bile Teoman şarkılarından alıntılar bulurlar çünkü karşılarında.

Teoman dinleyen bir kızla birlikte olmaktansa Süheyl & Behzat Uygur'un "Kötü Şarkılar" albümünü dinleyen bir kızla birlikte olmayı yeğlerim.

Uzak durun.